Jídelní lístek

Jídelní lístek

Naše jídla jsou připravená zkušenými indickými kuchaři, rodáky z malebné vesnice Padagali

KARI OMÁČKY

Kari omáčky jsou základem indické kuchyně. Vyberte si druh masa či bezmasé omáčky dle přání
Na přání můžeme většinu jídel připravit v bezlepkové variantě. Některé nepálivé omáčky lze po domluvě připravit bez mléka. V případě speciálních přání ohledně diety či dotazů na alergeny se neváhejte obrátit na obsluhu, která vám ráda poradí. Seznam alergenů najdete zde.

Filosofie jídla

Je nám jasné, že žádné jídlo nemůže překonat své ingredience, a že nejlepší ingredience jsou většinou místní.

Každý den se rozhodujeme, co sníme, a každá volba jídla má etické a environmentální dopady.

Není náhodou, že dobrá jídla – taková, která jsou prospěšná pro naši zem a její obyvatele, pro životní prostředí, pro tělo i duši – jsou zároveň chutná a záživná.

Naši dodavatelé

Dodavatele si vybíráme na základě zkušeností z dlouholeté spolupráce. Z podstaty indické kuchyně nemáme pouze místní dodavatele, ale lokálně odebíráme ty potraviny, u kterých je to možné. V případě indických surovin dbáme na jejich maximální kvalitu a čerstvost. Jen tak můžeme splnit náročné požadavky na naše jídla.

Více informací o nás

 

Rezervujte si místo předem

Přijímáme rezervace na všední dny od 17 hodin a během víkendů po celou otevírací dobu. Pro rezervace stolu využijte rezervační formulář. Chcete-li rezervovat celý podnik nebo jeho část, napište v poptávkovém formuláři do poznámky počet osob a Vaše požadavky. Rádi se Vám ozveme!

Rezervujte online

Jídelní lístek – rezervace