Pracovní příležitosti

Číšník, servírka

Staňte se naším číšníkem nebo servírkou. Nepotřebujeme nutně někoho z oboru. Hledáme člověka, který má hlavně chuť se učit novým věcem, ocení náš smysl pro humor a bude si s námi rozumět.

Co budete dělat?

  • zajištění plynulého chodu restaurace
  • komunikace s hosty
  • přijímání objednávek
  • příprava nápojů
  • účtování tržeb hostům
  • roznášení jídla

Co od vás očekáváme?

  • úsměv na tváři
  • ochotu učit se novým věcem
  • dochvilnost
  • odpovědnost

Co nabízíme?

  • práci na HPP či DPP
  • transparentní mzdové ohodnocení
  • proplacené přesčasy
  • možnost naplánovat si směny dle potřeby
  • stravování zdarma přímo v restauraci
  • pro stálé zaměstnance příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • šéfy, kterým na zaměstnancích opravdu záleží (např. během korona krize jsme všechny lidi udrželi a nemuseli jsme propouštět)

Nástup možný ihned nebo dohodou
Pro více informací se nám ozvěte na nebo 727 915 438

Naše volné pozice také na Jooble

Kurýr

Baví vás řízení a komunikace s lidmi? Pak jste ten, koho hledáme. Staňte se naším novým kurýrem.

  • rozvážet objednávky
  • komunikovat se zákazníky
  • přijímat platby
  • udržovat pořádek ve svěřeném vozidle

  • řidičský průkaz sk. B

  • práci na DPP